Ekologie na prvním místě

Chováme se příznivě k životnímu prostředí

 

Jsme jediná tiskárna v ČR, která i přes rozsah nabízených produktů je příznivá k životnímu prostředí a vůbec nepoužívá inkousty s obsahem organických rozpouštědel.

 

Používáme pouze 100% VOC free certifikované barvy s certifikáty Nordic Swan Ecolable a Greenguard GOLD certifikací. Šetříme tak naše prostředí a zdraví našich zaměstnanců.

 

Na čem si také zakládáme?

 

Pravidelné údržba našich strojů

 

Chápeme, že nejlepší technologie nejsou vše. Proto nepřestáváme pracovat na řádné kalibraci našich strojů a jejich pravidelné údržbě. Jedině tak dokážeme dosáhnout maximální věrnosti a barevné vyváženosti našich tiskovin.

 

Vlastní informační systém

 

Nepřetržitě pracujeme na zdokonalování našeho interního informačního systému, který automatizuje výrobní procesy, snižuje náklady na výrobu a umožňuje každou zakázku zpracovat tak rychle, jak jen to jde

 

Naši zaměstnanci

 

Protože samotné stroje nejsou nic, pokud s nimi nepracuje kvalitní technik, myslíme i na rozvoj našich zaměstnanců, které průběžně školíme.

 

Greenguard GOLD

 

V roce 2005 byla zahájena tato certifikace pod názvem Greenguard Children & Schools

s cílem řešit kvalitu ovzduší ve školách a dalších prostředí, ve kterých tráví děti většinu svého času. V roce 2013 se tato certifikace přejmenovala právě na Greenguard GOLD.

 

Nordic Swan Ecolable

 

Severská ekoznačka byla založena v roce 1989 Severskou radou ministrů, a je schvalována vládami Švédska, Norska, Islandu, Dánska a Finska.. Dnes je tímto předním certifikátem eko kvality označeno více než 3000 výrobků a služeb v celkem 66 oblastech průmyslu a obchodu.

 

Severské eko označení, běžně známé v severských zemích jako “labuť”, vyžaduje, aby výrobci a jejich dodavatelé surovin dodržovali přísné ekologické a zdravotní zásady při výběru a zpracování surovin a při výrobě hotového výrobku.

O autorovi Marek Németh