Fotoplátna – Skvělý způsob, jak prodloužit “dovolenou”

Nebojte se, nejste jediní, kdo by teď místo sychravého podzimu raději byli na pláži u moře s rodinou nebo přáteli. To se bohužel nepoštěstí každému, a tak nezbývá nic jiného než si minulou dovolenou aspoň připomenout.

 

Co každému z nás zbylo z dovolené kromě šťastných vzpomínek? Ne, nejsou to suvenýry. Jsou to přeci fotografie, které máme na svých telefonech nebo fotoaparátech. A to je to, co nás může každý den rozveselit. V práci, doma nebo v kanceláři. Kdekoliv jen budete chtít.

 

Takový pohled na fotku Vás může rozveselit, rozesmát nebo zavzpomínat na určitý moment. Můžete zvolit obyčejný plakát v kombinaci s rámečkem. To ale není pořád ono. Zajímavější varianta je tisk na plátno, které je nataženo na dřevěný rám.

 

Vaše fotky tak dostanou nový nádech díky barvám, které vypadají v kombinaci s kvalitním bílým plátnem prostě fantasticky. Je to také parádní dekorace do každého interiéru.

 

Na našem e-shopu najdete několik rozměrů. Nejmenší 40×30 až po největší 130×87. Není ale problém po domluvě udělat formát podle vašich přání.

O autorovi Marek Németh